Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Чому саме ми

Чому закупівля бетону та залізобетонних виробів саме в нашому заводі буде вигідна для Вас?

  1. Ми гарантуємо відповідність матеріалу, що реалізовується нами, вимогам ГОСТ і будівельним нормам. Купивши цементний розчин у нас, Ви отримаєте стовідсоткову якість продукту.
  2. Доставка розчину, бетону здійснюється без затримок, чітко в обумовлений із замовником час. Ми не порушимо Ваші плани по будівництву і Вам не доведеться хвилюватися за зрив термінів.
  3. Покупка товарного бетону з доставкою в нашої компанії – відмінний спосіб заощадити грошові кошти, наші ціни – одні з найнижчих при високій якості продукту.
  4. Ми відповідально і професійно ставимось до виконання будь-яких замовлень та готові надати будь-яку консультацію по продукції чи її використанню. Будь-яке питання на тему «куплю розчин, бетон, залізобетон» знаходиться в нашій компетенції.
  5. Ми здійснюємо продаж товарного бетону в широкому асортименті  для найрізноманітніших будівельних робіт.  Для того, щоб купити потрібну марку цементного розчину, немає необхідності в довгому пошуку – ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками сировини та видобувними організаціями і готові відпустити Вам будь-який вигляд бетону.

Не дивлячись на те, що бетон та залізобетонні вироби (ЗБВ) представлені  у нас в широкому асортименті, наша компанія відповідально відноситься до вибору постачальників сировини, за час роботи нашого заводу ми завоювали репутацію провідного виробника бетону, ЗБВ, розчину.  Використання інноваційних методик виготовлення, сучасного технологічного устаткування та строгий контроль кожного етапу виробництва – це застава того, що придбаний у нас бетон чи розчин буде бездоганної якості.

Компоненти, з яких складається продукція, що реалізовується нами, оптимально збалансовані. Використовуючи унікальну технологію збагачення піску, виробники значно покращують якість цементного розчину, що дозволяє при будівництві підвищити ефективність його використання.

Переваги наших виробів і конструкцій

Звернувшись до нас ви отримуєте:

  • якісний товар;
  • професійне обслуговування;
  • гнучку систему цін і знижок;
  • можливість вибору будь-якої, зручної для Вас форми оплати;
  • постачання будматеріалів в найкоротші терміни;

Купуючи нашу продукцію, ви отримуєте товар високої якості, який вже не перший рік багато хто замовляє для будівництва в Києві та області. Ми завжди раді новим клієнтам і готові до плідної і довгострокової співпраці.

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия