Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Плита перекриття

Плита перекриття залізобетонна попередньо напружена виготовляється по ГОСТу. Плита перекриття виготовляється шириною 1метр,  1,2 метра, 1,5 метра, а довжина плити перекриття в опалубці до 12 метрів. Товщина попередньо напруженої плити перекриття як правило 220 мм.

Так як ЗБВ плита перекриття має достатнє армування як і її конструкція, оскільки арматура в плиті «горбом» вгору, після попередньої напруги, допускає тривалу дію як статичну, так і динамічну – це так звана здатність плити перекриття. Стандартними називають плити перекриття, що тримають 800 кг/м2.

Спирання і укладання плити, як монтаж плити перекриття попередньо  напруженої, регламентовано в тех. документації в СНіП. Попередньо напружені плити перекриття використовуються як у міському, так і в котеджному будівництві. Випробування за показниками міцності, тріщиностійкості плит, морозостійкості, а також по водонепроникності бетону заносяться в техпаспорт і роблять на заводі ЗБК.

Вартість плит перекриття залежить від конструкції плити, конкретно від несущої здатності плити. Дзвоніть, і Вам на професійній мові розкажуть як вибрати плиту перекриття, дадуть загальні поняття про здатність, яку вона несе, монтажі, укладанні конструкції, а також пояснять деякі тонкощі виробництва багатопустотних плит для Вашого об'єкту.

<< Назад

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия