Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Перетинки залізобетонні

Перетинки залізобетонні  - це прямокутний, армований паралелепіпед, який необхідний для виготовлення  отворів в будівлі. Перетинки підрозділяються на дві головні  групи:

  1. перетинки брускові (позначаються ПБ );
  2. перетинки плиткові (позначаються ПП);

Плиткова залізобетонна перетинка складається начебто з багатьох брусків, тобто ПП - це на кшталт блоку залізобетонних перетинок ПБ. Розрахунок залізобетонної перетинки на навантаження - найважливіший параметр. Від того, яке навантаження буде на залізобетонній перетинці залежать габарити, армування і довжина того, що спирається на кладку перемичок. На термінології будівельників деякі залізобетонні перетинки можуть називатися несучі, тобто з навантаженням 3400-3700 кг/м. Термін цегельні, дверні і віконні перетинки відноситься не до ГОСТу, а лише допомагає відрізняти залізобетонні перетинки по розмірах і навантаженні.

Кладка і монтаж ЗБВ перетинок відповідальна робота, тому цю роботу потрібно довірити лише тим людям, які знають пристрій і розрахунок установки ЗБВ. ЗБВ перемички – це ті частини стіни, які перекривають дверний або віконний отвір. В тому випадку, якщо сила тяжіння перекриття передається на стіни безпосередньо над отворами, потрібно застосовувати збірні перетинки, несучі, залізобетонні. Якщо ж такого великого навантаження немає, то для перекриття отвору, ширина якого не перевищує 2-х метрів, застосовують залізобетонні перетинки рядні, несучі або звичайні, цегельні перемички. Проте останні кладуться на розчині підвищеної міцності зі вставленими в них стрижнями з арматури. Це робиться для того, щоб підтримувати нижній ряд цегли.

Інколи замість рядових перемичок встановлюють клинчасті, які слугують не лише для перекриття отворів, але і як архітектурний елемент фасаду. Укладаючи дверні або віконні перемички, всі поперечні і подовжні шви прагнуть повністю заповнити розчином, оскільки кладка працює і на стискування, і на вигин. Якщо вертикальні шви заповнити розчином слабо, то перш за все станеться зрушення декількох окремих цеглин, а потім вже і руйнування всієї кладки.

<< Назад

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия