Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Що таке ЗБВ, переваги

Що таке ЗБВ(ЖБИ)?

Вироби, в яких нерозривно сполучено два матеріали: бетон і металева арматура називаються залізобетонними виробами – (ЗБВ). Бетон і металева арматура мають приблизно один і той же показник температурного лінійного розширення. В процесі експлуатації всіляких ЗБВ, метал і бетон змінюються в лінійних розмірах приблизно однаково, тим самим не руйнуючи один одного. На заводах бетон, що вміщується в металеву форму із заздалегідь встановленим металевим каркасом, набуває необхідних розмірів, а метал додає необхідну міцність виробу.

Як відомо, затверділа бетонна суміш дуже добре протистоїть навантаженням на стискування і погано чинить опір вигину. Металева арматура, будучи введена до складу бетонної суміші у вигляді просторового каркасу, значно збільшує здатність ЗБВ витримувати навантаження на вигин.  Залежно від сфери застосування виробів розміри і розташування арматурного каркасу міняються.

Переваги використання ЗБВ

Використання ЗБВ значно зменшує терміни будівництва. Вироби поставляються на будівельні майданчики в готовому вигляді, тим самим зменшуючи терміни монтажу залізобетонних конструкцій. Виробництво ЗБВ налагоджене на спеціалізованих заводах і комбінатах ЗБК. На будівельні майданчики вироби поставляються, попередньо пройшовши заводський контроль ОТК.

В порівнянні з монолітним будівництвом немає необхідності здійснювати вхідний контроль бетону і контролювати кількість і якість установки металевого каркасу. Використання багатопустотних ЗБК плит перекриття значно зменшує вагу перекриттів будівель і полегшує навантаження на фундамент в порівнянні з монолітною плитою перекриття.

<< Назад

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия