Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Залізобетонні сходові марші

При будівництві сучасних багатоповерхових будівель традиційно використовують залізобетонні сходові рівні і марші, оскільки подібні конструкції мають відносно невисоку вартість і вимагають низьких витрат на експлуатацію.

Такі сходові марші рівня і майданчика, хоча і не відрізняються оригінальним дизайном, проте задовольняють основним вимогам, що пред'являються до безпеки і міцності елементів, використовуваних при будівництві житлових багатоповерхових будинків, офісних будівель або підприємств.

Так залізобетонні сходові рівні, сходові марші і майданчики відповідають всім вимогам пожежної безпеки, оскільки вони виконуються з незаймистого матеріалу, стійкого до дії високих температур і що мають межу вогнестійкості в 1 годині. 

Крім того, сходові марші і сходові майданчики залізобетонні дуже міцні і здатні витримати велике навантаження навіть при інтенсивному щоденному використанні. Це дозволяє застосовувати сходові рівні армування при будівництві внутрішніх і зовнішніх сходових прольотів будівель в районах з будь-яким кліматом і високим рівнем сейсмічної активності. Всі великі сходи будівлі діляться на сходові марші. Їх кількість залежить від числа поверхів в будівлі. Їх формують сходові рівні, які закріплені на несучих балках.

Там, де сходові марші з'єднуються при переході на наступний поверх, утворюється сходовий майданчик 1лп, що традиційно має квадратну форму. Щоб сходи будівель служили довго, вони повинні відповідати певним нормам будівництва і експлуатації.

<< Назад

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия