Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Екологічна сприятливість бетону

ЕКОЛОГІЧНА СПРИЯТЛИВІСТЬ БЕТОНУ

Від розумного і грамотного використання природних ресурсів залежить стан довкілля. Немаловажну роль в даному питанні грають будівельна діяльність людини, створення природоохоронних споруд, а так само використання техногенних відходів різних галузей промисловості і народного господарства. 55 найбільших країн світу витрачають досить багато засобів на будівництво. Треба відмітити, що витрати зростають з кожним роком.

На сьогоднішній день розроблений і широко застосовується світовий стандарт ISO 14000 «Управління довкіллям». Згідно з цим стандартом всі підприємства без виключення добровільно беруть на себе зобов'язання по виконанню вимог даного документу. В наші дні бетон і вироби з нього знайшли широке вживання, використання якого надало великого впливу на всі форми сучасної інфраструктури і на формування цивілізації. Бетон застосовується скрізь. Він здатний приймати будь-які форми і задовольнити будь-які бажання людей. Окрім цього бетон один з найекономічніших і екологічно безпечних матеріалів, що відповідає всім вимогам стійкого будівництва. Будівлі з бетону вважаються найбільш енергоефективними, що дозволяє скоротити витрати на опалювання, кондиціонування, вентиляцію і освітлення приміщень, що у свою чергу приводить до скорочення викидів СО2. Створений мікроклімат усередині приміщень сприятливо впливає на працездатність людини і аж ніяк не шкодить його здоров'ю.

Компоненти, що входять до складу бетону не є дефіцитними, при його виготовленні застосовуються вторинні продукти і багаточисельні інші продукти (лом полістиролу, золи, шлаки і тому подібне). Найенергоємнішим компонентом бетону є цемент і складає 10-15% бетонній суміші. 20-70% цементу отримують за рахунок переробки відходів (спалювання автопокришок, дерев'яних піддонів і інших горючих відходів). Витрати на його транспортування так само не велекі, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

Вживання бетону при будівництві доріг дозволяє скоротити витрату палива. Здатність бетону відображати світло дозволяє скоротити витрати на освітлення магістралей, а також зробити безпечнішим рух по ним.

Вживання нових технологій дозволяє удосконалювати властивості бетону. Покращуючи якість бетонних поверхонь, значно знижується проникнення хлоридів, що рівносильно збільшенню товщини захисного шару бетонної конструкції. Використання новітніх хімічних добавок дозволяє додати бетонним поверхням грязі - і пилевідштовхуючі властивості.

Великою популярністю останнім часом стало фарбування бетону природним і синтетичним окисним для заліза пігментом.

Бетон – це природний матеріал, розумне вживання якого дозволить зберегти планету для подальших поколінь, забезпечуючи екологічну безпеку.

<< Назад

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия