Завод строительных изделий-1.
У нас Вы можете купить
лучший бетон в Киеве.

 

 

 

 

 

 

 

Властивості бетону

ВЛАСТИВОСТІ БЕТОНУ

До складу бетону входять декілька компонентів: цемент, вода, крупний і дрібний наповнювач. Співвідношення даних речовин забезпечить необхідні показники властивостей бетону і бетонної суміші при вигідному витрачанні цементу для певної технології, вживаної при виробництві будівельних виробів. Склад бетону включає марку або активність цементу, які визначають склад.

Робочий і номінальний склад бетону.

Номінальний склад – це співвідношення всіх складових бетону речовин в сухому вигляді, а робочий склад обчислюється шляхом перерахунку номінального складу, враховуючи при цьому фактичну вологість, яка може змінюватися у виробничих умовах. Вимоги, які пред'являються до якості бетону, представлені в технічних картах на дані вироби. Основна вимога – це проектна марка бетону, на яку розраховується конструкція. В деяких випадках можуть вказуватися: водонепроникність, морозостійкість і міцність бетону при розтягуванні або вигині.

Також необхідно враховувати технологічні вимоги:

  • міцність бетону при передачі на нього напруги арматури;
  • відпускна міцність бетону;
  • розпалубочна міцність бетону при прискореному способі тверднення в дві стадії.

До бетонної суміші пред'являють наступні вимоги: показник рухливості або її жорсткості, що необхідний для забезпечення певного ущільнення бетону у формі. Величина заповнювача при цьому залежить від форми і габаритів виробу, а також від міри насичення арматурою.

Показники бетонної суміші залежать від даних її ущільнювачів, які прийняті на підприємстві способами формування виробу. Варто врахувати, що жорсткі бетонні суміші економічніші за рухливі суміші в плані витрати цементу. Щоб визначити склад бетону необхідно враховувати характерні властивості всіх матеріалів, які входять в його склад. Також необхідно мати оцінку їх якостей згідно з вимогами ГОСТу. Оцінка якості всіх матеріалів говорить про їх придатність для виготовлення бетону.

Вигідний зерновий склад заповнювачів встановлюється з врахуванням їх технологічних характеристик: порожнистість заповнювача і його поверхня. Від цього залежить кількість цементу для бетонної суміші.

Міцність бетону залежить від співвідношення води і цементу. У меншій мірі на міцність бетону впливають якість заповнювача і кількість води. Мінімальна необхідна кількість води приведе до найменшої витрати цементу.

Від крупності і зернового складу заповнювача бетону залежить вжиток води бетонною сумішшю. Заповнювачі у свою чергу визначають об'єм порожнеч і питому поверхню. Оптимальний склад заповнювачів у складі суміші дозволяє зробити об'єм порожнеч і питому поверхню найменшим.

  Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Продажа бетона, продажа строительных изделий, здесь Вы можете купить бетон, Киев.
сайт створено компанією веб студия